Sklenené zábradlia v exteriéri

Sklenené zábradlie v exteriéri

Viac informácii na:
spolkovac@spolkovac.sk
+421 42 4455 017

Sklenené zábradlie v exteriéri

Sklo v exteriéri ponúka nový rozmer vnímania celkového prostredia, no ľudia sa vo všeobecnosti ešte stále trochu obávajú jeho funkčnosti a bezpečnosti. Každopádne, obavy sú celkom zbytočné, keďže Vám dokážeme na mieru navrhnúť zloženie skla a najvhodnejší spôsob uchytenia tak, aby spĺňalo bezpečnostné zábradelné normy a aby Vám zabezpečilo súkromie a komfort.

Tak isto sme postupovali aj v prípade súkromnej realizácie, kde sme sa postarali o zameranie, komplexnú výrobu a montáž samonosného zábradlia uchyteného v U – profile. 32 bežných metrov kaleno-lepeného skla (ESG/VSG – 88.2) bolo navrhnuté tak, aby odolalo aj náročným poveternostných podmienkam.Čoraz viac je populárne sklenené balkónové zábradlie, ktoré dodá nadčasovosť a jedinečnosť každej stavbe. Tak prečo sa jednoducho neodlíšiť od ostatných? Veď posúďte sami.
Niekomu vyhovuje transparentnosť skla, no pre ľudí, ktorí preferujú súkromie je k dispozícii jedinečná digitálna tlač na sklo keramickými farbami, známa pod značkou Kováč Exclusive Glass. Môžete si vybrať zo širokej ponuky motívov a rozhodnúť o priesvitnosti a priehľadnosti farieb. Samozrejme, vo všetkom Vám poradia naši odborne vyškolení zamestnanci a taktiež Vám pripravíme vizualizáciu, aby ste si vedeli predstaviť konečný výsledok.
Viac info na www.kovacexclusive.sk

Back to Top