Sklenené dvere

Sklenené dvere

Sklenené dvere ozvláštnia každú domácnosť. Sklenené dvere môžu byť posuvné, zasúvacie alebo krídľové. Jednou z najväčších výhod sklených dverí je priepustnosť svetla. Sklo je, bolo a vždy bude materiálom, ktorý pôsobí luxusným dojmom. Ak uvažujete o deliacej priečke, aj tu je použitie skla známkou dobrého vkusu. No ak chcete mať kuchyňu od obývačky aj oddelenú aj neoddelenú, šalamúnskym a vysoko estetickým riešením sú sklenené posuvné dvere alebo sklenené zasúvacie dvere. Sklenené dvere je možné použiť aj na presklené steny, napríklad v zasadacích meistnostiach.

Klasické jednokrídlové a dvojkrídlové či posuvné dvere zo skla vám poskytnú dostatok súkromia. Ponúkame niekoľko spôsobov opracovania skla ako pieskovanie či potlač keramickými farbami v rôznych motívoch. Aj číremu sklu dokážeme dodať zaujímavý efekt vytvorením vzorov či zmenou farebného odtieňa výplne. Prezrite si náš vzorkovník či katalóg motívov.

Sklenené dvere, posuvné či klasické, sa hodia do moderných domácností, kancelárií či verejných priestorov.


Sklenené dvere - Spoločnosť Kováč s.r.o. img1 Sklenené dvere - Spoločnosť Kováč s.r.o. img2 Sklenené dvere - Spoločnosť Kováč s.r.o. img3
Back to Top