SpolKovac.sk

Sme dynamicky rozvíjajúca sa rodinná firma, ktorá má v oblasti komplexného opracovania plochého skla a výroby izolačného skla dlhoročné skúsenosti.

Kontaktné informácie

Mladých budovateľov 4025/20
018 41 Dubnica nad Váhom
spolkovac@spolkovac.sk
+421 911 944 900

Sklenené krbové podložky

Elegancia a bezpečnosť pre váš krb a domov

Sklenené krbové podložky sú vyrobené z vysoko kvalitného tvrdeného skla, ktoré je odolné voči teplu, nárazom a poškriabaniu. Sklenené krbové podložky nielenže dodajú vášmu krbu modernejší a elegantnejší vzhľad, ale tiež zabránia šíreniu iskier a popola na podlahu alebo nábytok. Niektoré z ďalších výhod sú:

  • Bezpečnosť Vášho domova
  • Jednoduchá údržba
  • Elegantný a moderný vzhľad
  • Ekologické riešenie pre Váš krb

Tepelne tvrdené sklo pred krb je elegantným riešením, ako uviesť inštaláciu tepelného spotrebiča do súladu s platnými bezpečnostnými predpismi a normami. Sklá sú vhodné do akéhokoľvek interiéru a dostupné sú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Sklo pod krb je odolné proti prasknutiu vplyvom vysokých teplôt.

Sklo pod krb predstavuje dokonalú alternatívu k plechovým krbovým podložkám. Obzvlášť v moderných domácnostiach, kde sa kladie vysoký dôraz na súlad estetiky a funkčnosti krbu. Sklo krbovej podložky vyrobíme v akomkoľvek rozmere. Hrany skla pred krb pre vás opracujeme podľa želania. Môžeme ich zaobliť a vyleštiť či vybrúsiť do uhla.

Výber z našich realizácii sklenených krbových podložiek

Potrebujete vypracovať cenovú ponuku?

Veľmi radi Vám poradíme. Napíšte nám.

* Takto označené polia sú povinné.