Sklenené kuchynské zásteny

Sklenené kuchynské zásteny

Sklenené kuchynské zásteny nahradzujú materiály, ktoré sa nemôžu pochváliť takými prívlastkami ako hygienické, ekologické, odolné proti nečistotám či ľahko udržiavateľné. Sklenené zásteny môžu mať mnoho podôb. Ak sa tak zákazníci rozhodnú, sklenené zásteny dokážu verne imitovať aj naturálny materiál ako dreviny či prírodný kameň. Štruktúra materiálu je na prvý pohľad na nerozoznanie, pri skle sú však zaručené oveľa hygienickejšie vlastnosti pracovných povrchov ako pri klasike z prírody. Rôzna farebnosť skla sa dosahuje potlačou – keramickou farbou, ktorá sa nanesie na spodnú stranu skla a zapečie sa pri kalení.

Sklenené steny v kuchyniach potláčame špeciálnou metódou, ktorá nemá negatívny vplyv na životné prostredie a umožňuje nám veľmi veľa možností umeleckého spracovania motívov.

Sortiment kuchynských zásten je široký. Podľa vášho želania vyhotovíme jednofarebnú zástenu alebo zástenu s rôznymi farebnými motívmi s použitím kvalitných technológií. Viac motívov nájdete v našom katalógu.


kuchysnké zásteny - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img1 kuchysnké zásteny - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img1 kuchysnké zásteny - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img1
Back to Top