Sklenený sprchový kút

Sklenené sprchové kúty

Použitie skla v kúpeľni sa hodí nielen vo veľkých kúpeľniach, kde sa z celosklenených sprchových kútov stávajú dizajnové skvosty. Aj v malej kúpeľni sa práve použitím skla na sprchový kút docieli optické zväčšenie priestoru. Keďže denné svetlo sklom prechádza, miestnosť pôsobí oveľa svetlejšie a vzdušnejšie. Ďalšou výhodou skla je, že nepodlieha korózii ani oxidácii, a pri správnej starostlivosti si dokáže aj po rokoch uchovať svoju krásu. Sklenené sprchové kúty sú aj veľmi hygienické, pretože na skle sa neusádzajú plesne alebo baktérie, ktoré inak vlhkosť kúpeľní milujú.

Sklenený sprchový kút pritom vôbec nemusí byť len číry. Sklo má takmer nekonečné možnosti spracovania, preto sa hodí do akéhokoľvek typu kúpeľne. Sklo na sprchový kút dokážeme dokonale prispôsobiť vašim požiadavkám a okrem klasických techník ako pieskovanie, tónovanie farbami či vzorovanie. Ponúkame Vám aj možnosť potlačiť sklenený sprchový kút kvalitnými keramickými farbami (aj váš vlastný motív). Ďalšou možnosťou sú pieskované iba sklenené dvere na sprchovom kúte.

Vieme tak vyčariť imitáciu dreva, mramoru či rôznych prírodných, geometrických aj abstraktných vzorov. Prezrite si našu ponuku a katalóg motívov potlače.


sklenené sprchové kúty - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img1 sklenené sprchové kúty - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img2 sklenené sprchové kúty - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img3 sklenené sprchové kúty - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img5 sklenené sprchové kúty - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img6 sklenené sprchové kúty - Spoločnosť Kováč s.r.o. - img7
Back to Top