SpolKovac.sk

Sme dynamicky rozvíjajúca sa rodinná firma, ktorá má v oblasti komplexného opracovania plochého skla a výroby izolačného skla dlhoročné skúsenosti.

Kontaktné informácie

Mladých budovateľov 4025/20
018 41 Dubnica nad Váhom
spolkovac@spolkovac.sk
+421 911 944 900

Sklenené zábradlie v exteriéri

Bezpečnosť, elegancia a moderný vzhľad

Sklenené zábradlie je ideálnym riešením pre ochranu a zvýšenie atraktivity vašej terasy, balkóna, schodiska, bazéna alebo záhrady.

  • Dajú sa dobre kombinovať s inými materiálmi, ako sú drevo, kov, betón alebo kameň.
  • Dodávajú priestoru lahkosť, otvorenosť a umožňujú prenikaniu prirodzeného svetla
  • Hodia sa k rôznym štýlom architektúry a dizajnu
  • Sú odolné voči nárazom, tlaku a poveternostným vplyvom

Sklenené zábradlia použité v exteriéri je jednoduchým a pritom veľmi moderným riešením. Posledné trendy v modernej architektúre smerujú k ľahkosti, otvorenosti a maximálnej presvetlenosti. Zábradlie zo skla spĺňa všetky tieto atribúty.

Sklenené zábradlie je nadčasový doplnok budovy, ktorý navyše plní aj bezpečnostnú funkciu. Architektúre a štýlu stavby dokážeme dokonale prispôsobiť dizajn skleneného zábradlia - ponúkame viacero spôsobov uchytenia, opracovania skla aj široké možnosti potlače sklenenej výplne keramickými farbami. Tieto farby sú odolné voči UV žiareniu a zachovávajú si farebnú stálosť aj vplyvom náročných klimatických podmienok. Vďaka tomu si potlačené sklenené zábradlia zachovajú svoj pôvodný vzhľad.

Výber z našich realizácii sklenených zábradlí

Potrebujete vypracovať cenovú ponuku?

Veľmi radi Vám poradíme. Napíšte nám.

* Takto označené polia sú povinné.