SpolKovac.sk

Sme dynamicky rozvíjajúca sa rodinná firma, ktorá má v oblasti komplexného opracovania plochého skla a výroby izolačného skla dlhoročné skúsenosti.

Kontaktné informácie

Mladých budovateľov 4025/20
018 41 Dubnica nad Váhom
spolkovac@spolkovac.sk
+421 911 944 900

Sklenené opláštenia výťahov

Moderné a bezpečné riešenie pre Vaše budovy

Sklenené opláštenia výťahov umožňujú panoramatický výhľad z výťahu, čo pridáva na atraktivite a zážitku z jazdy. Niektoré z ďalších výhod sú:

  • Bezpečnosť výťahu a verejnosti samotnej
  • Variabilita a jednoduchá prispôsobivosť zákazníkom
  • Elegantný a moderný vzhľad
  • Odolnosť voči mechanickému poškodeniu

Výťah dnes nepredstavuje iba technológiu a dopravný prostriedok, ale aj neoddeliteľnú súčasť budovy, ktorá dotvára estetický celok a je zaujímavým dizajnovým prvkom. Ponúkame moderné panoramatické opláštenie výťahov z bezpečnostného skla, ktoré je možné využiť v interiéri aj exteriéri vašej budovy.

Opláštenie výťahovej šachty bezpečnostným sklom spraví aj z obyčajnej konštrukcie moderné a nadčasové dielo. Sklenené výťahy sa hodia do reprezentatívnych priestorov, hotelov, obytných, polyfunkčných či kancelárskych budov.

Podľa požiadaviek dokážeme vyrobiť sklenené opláštenie výťahu s rôznym efektom - priehľadné, opieskované či potlačené motívom s použitím moderných keramických farieb, ktoré nemajú žiadny dopad na životné prostredie.

Výber z našich realizácii sklenených opláštení výťahov

Potrebujete vypracovať cenovú ponuku?

Veľmi radi Vám poradíme. Napíšte nám.

* Takto označené polia sú povinné.