SpolKovac.sk

Sme dynamicky rozvíjajúca sa rodinná firma, ktorá má v oblasti komplexného opracovania plochého skla a výroby izolačného skla dlhoročné skúsenosti.

Kontaktné informácie

Mladých budovateľov 4025/20
018 41 Dubnica nad Váhom
spolkovac@spolkovac.sk
+421 911 944 900

Sklenené dvere

Priesvisná krása pre Váš priestor

Sklenené dvere, posuvné či klasické, sa hodia do moderných domácností, kancelárií či verejných priestorov. Majú mnoho výhod, ktoré ho robia atraktívnym a praktickým riešením pre zabezpečenie priestoru. Niektoré z nich sú:

  • Prenikanie prirodzeného svetla
  • Jednoduchá údržba
  • Bezpečnosť
  • Nádherný dizajn

Sklenené dvere ozvláštnia každú domácnosť. Sklenené dvere môžu byť posuvné, zasúvacie alebo krídľové. Jednou z najväčších výhod sklených dverí je priepustnosť svetla. Sklo je, bolo a vždy bude materiálom, ktorý pôsobí luxusným dojmom. Ak uvažujete o deliacej priečke, aj tu je použitie skla známkou dobrého vkusu. No ak chcete mať kuchyňu od obývačky aj oddelenú aj neoddelenú, šalamúnskym a vysoko estetickým riešením sú sklenené posuvné dvere alebo sklenené zasúvacie dvere. Sklenené dvere je možné použiť aj na presklenené steny, napríklad v zasadacích meistnostiach.

Klasické jednokrídlové a dvojkrídlové či posuvné dvere zo skla vám poskytnú dostatok súkromia. Ponúkame niekoľko spôsobov opracovania skla ako pieskovanie či potlač keramickými farbami v rôznych motívoch. Aj číremu sklu dokážeme dodať zaujímavý efekt vytvorením vzorov či zmenou farebného odtieňa výplne.

Výber z našich realizácii sklenených zábradlí

Potrebujete vypracovať cenovú ponuku?

Veľmi radi Vám poradíme. Napíšte nám.

* Takto označené polia sú povinné.