Sklenený nábytok

Sklenený nábytok

Sklenený nábytok predstavuje spojenie originality, kvality a spoľahlivosti použitia plochého skla v interiéroch. Je zdrojom netradičných nápadov pri zariaďovaní domov, kancelárií, obchodných centier, hotelov či rôznych verejných a administratívnych budov. Sklenený nábytok ešte viac prevzdušní miestosti, v ktorých je na oddelenie použitá sklenená stena. V spolupráci s popredným sklárskym dizajnérom Mgr. Art. Patrikom Illom vyvíjame nové rady moderných sklených nábytkových produktov.

ATYPICKÝ NÁBYTOK NA MIERU

Dokážeme vyrobiť atypické a originálne výrobky, čo sa týka tvaru, povrchovej úpravy aj farebného prevedenia. Na mieru zhotovujeme sklenené stoly, police, skrinky a rôzne iné kusy nábytku podľa želania zákazníka. Nebránime sa žiadnemu nápadu.

Nábytok vyrábame z kvalitného skla, ktoré je možné potlačiť motívmi z keramických farieb. Takisto ponúkame široké možnosti vzorov a efektov skla. Prezrite si naše katalógy.


Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok Sklenený nábytok
Back to Top