SpolKovac.sk

Sme dynamicky rozvíjajúca sa rodinná firma, ktorá má v oblasti komplexného opracovania plochého skla a výroby izolačného skla dlhoročné skúsenosti.

Kontaktné informácie

Mladých budovateľov 4025/20
018 41 Dubnica nad Váhom
spolkovac@spolkovac.sk
+421 911 944 900

Sklenené zábradlie

Zabezpečte svoj priestor so štýlom, svetlom a eleganciou

Zábradlie zo skla v interiéri pôsobí čisto a vzdušne. Má mnoho výhod, ktoré ho robia atraktívnym a praktickým riešením pre zabezpečenie priestoru. Niektoré z nich sú:

  • Presvetlenie priestoru
  • Jednoduchá údržba
  • Bezpečnosť
  • Nádherný dizajn

Dnes je už možné používať sklenené zábradlie aj bez kovových rámov. Vďaka pokroku v technológii opracovania skla a profesionálnym systémom uchytenia nie je potrebná klasická konštrukcia, ktorá môže pri pohľade na zábradlie pôsobiť rušivo. Samonosnosť a bezpečnosť takéhoto riešenia je dosiahnutá použitím vrstveného bezpečnostného skla na zábradlie v tvrdenom prevedení. Takéto sklenené zábradlie pôsobí veľmi luxusne.

Sklenené zábradlie je nadčasový doplnok, ktorý zapadne do každého typu interiéru. Pre tých zákazníkov, ktorí uprednostňujú jednoduchú eleganciu, máme v ponuke zábradlie z číreho skla v rôznom prevedení podľa želania (s kovovými úchytkami, drevenými prvkami alebo čisté).

Ak hľadáte výraznejší prvok domácnosti, radi pre vás vyrobíme sklenené výplne s kvalitnou potlačou keramickými farbami. Náš vzorkovník je bohatý na motívy. Vybrať si môžete z imitácie dreva, kameňa, prírodných motívov či geometrických a abstraktných vzorov.

Naše sklenené zábradlia efektívne zdobia množstvo domácností, obchodných centier, kancelárií či verejných priestorov.

Výber z našich realizácii sklenených zábradlí

Potrebujete vypracovať cenovú ponuku?

Veľmi radi Vám poradíme. Napíšte nám.

* Takto označené polia sú povinné.